Park Hotel Diament to wyjątkowy hotel w Katowicach, położony 10 minut od centrum miasta.

Specjalna "Strefa Biznes" dedykowana klientom biznesowym, nowoczesne wyposażenie i kolorystyka oraz detale oddające ducha Katowic – to tylko część zmian, które zostały wprowadzone w ramach ukończonych właśnie prac modernizacyjnych w Park Hotelu Diament Katowice****.

Po metamorfozie pokoje w hotelu zostały wyposażone w nowe meble, wykładziny, tekstylia dekoracyjne oraz telewizory z technologią Smart TV. Odpoczynek w czasie podróży zapewnią gościom m.in. nowe, wygodne materace, a nowoczesne, ulepszone biurka stworzą miejsce przyjazne do pracy, w razie takiej konieczności.

Dodatkowo na potrzeby najbardziej wymagających klientów biznesowych jedno piętro w hotelu zostało wydzielone jako obszar podwyższonego standardu. Oprócz standardowych udogodnień i wyposażenia goście „Strefy Biznes” będą mieli stały dostęp do prasy, ekspresu do kawy, wody źródlanej czy kostkarki do lodu. W pokojach czekać będzie łóżko typu queen size bed, szlafrok i pantofle, sejf, mini-bar oraz zestaw do parzenia herbaty i kawy. Co szczególnie ważne i jednocześnie wyróżniające Park Hotel Diament Katowice spośród innych to fakt, że z pokojów zlokalizowanych w tej przestrzeni będzie możliwe późne wykwaterowanie. Wybierając tą wyjątkową ofertę nasi goście zyskują więc dostęp do szerokiej gamy usług i udogodnień. Mogą bez dopłat skorzystać z symulatora gry w golfa (30 minut), a po przyjeździe będzie czekał na gości słodki upominek na powitanie.