Hotele Diament zapraszają do wspólnego kibicowania podczas Euro

Piłkarskie emocje na dobre zagościły w Hotelach Diament. Niesamowity klimat prosto z trybun Mistrzostw Europy, transmisje emitowane na dużych ekranach, aranżacje hotelowych wnętrz w biało-czerwonych barwach i strefa gastronomii ze specjalnym menu kibica na najwyższym poziomie – to wszystko gwarantują strefy kibicowania obecne w Hotelach Diament. Zapraszamy na wspólne kibicowanie podczas najważniejszej futbolowej imprezy Starego Kontynentu!

Podróż biznesowa, rodzinny wypoczynek, czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi „gdzieś na mieście”, to jeszcze nie powód, dla którego trzeba rezygnować ze wspaniałej rozrywki, jaką jest kibicowanie podczas Mistrzostw Europy
w Piłce Nożnej. Hotele Diament zadbały bowiem, by każdy, bez względu na to, czy od dawna interesuje się piłką, czy dopiero teraz poczuł futbolowe emocje, znalazł rozrywkę w trakcie tegorocznego Euro. W trzynastu na czternaście obiektów sieci Hoteli Diament dostępne są specjalne strefy kibicowania przystosowane do podjęcia dużej ilości sympatyków piłki nożnej i fanów zdrowych, sportowych emocji.

Klienci, goście, czy lokalni kibice obejrzą mecze w komfortowych warunkach. Na fanów futbolu, w każdej z hotelowych stref czekają wygodne miejsca do kibicowania podczas transmisji, profesjonalne nagłośnienie, odpowiednio przygotowane ekrany i menu z bogatą ofertą napojów i piłkarskich przekąsek.

Hotele Diament zapewnią piłkarskie emocje i relaks przez cały czas trwania Mistrzostw Europy. Zmagania najlepszych drużyn Starego Kontynentu do 10 lipca można śledzić w Hotelach Diament w Chorzowie, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Ustroniu, Wrocławiu i Zabrzu.

Istnieje możliwość rejestracji miejsc przed każdym meczem. Hotele Diament zapraszają do wspólnej zabawy!