Sala bankietowa Troja wyróżnia się swym eleganckim i przestronnym wnętrzem, przygotowanym z myślą o organizacji bankietów, przyjęć i bali na najwyższym poziomie. Sala może pomieścić aż 220 osób (jej łączna powierzchnia wynosi 300m2 ), dzięki czemu z powodzeniem można bawić się tu na weselach, studniówkach, urodzinach, komuniach oraz imprezach firmowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy stałą scenę - dedykowaną specjalnym eventom, występom artystycznym, pokazom, koncertom i konkursom. Sala jest również wyposażona w sprzęt techniczny: rzutniki multimedialne, ekrany, flip-charty oraz profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Podczas ładnej pogody można zrelaksować się na świeżym powietrzu dzięki zewnętrznemu tarasowi sąsiadującemu bezpośrednio z salą. Do dyspozycji jest również duży parking, posiadający miejsca postojowe dla autokarów.

Nasz doświadczony zespół zajmuje się organizacją imprez w sposób kompleksowy - zapewnimy obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań. Osobiście zadbamy o każdy szczegół bankietu.

Kontakt:

Marcin Budniok – Dyrektor Hotelu
tel.: +48 667 671 471
e-mail: bpiepiorka@hotelediament.pl

Michał Semeniuk - Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: +48 667 443 343
e-mail: msemeniuk@hotelediament.pl

Karolina Kowal - Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: +48 723 550 657
e-mail: kkowal@hotelediament.pl