Termy SPA w Chorzowie czyli nasze Termy Cesarskie to kompleks SPA znajdujący się w Hotelu Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów****. Wizyta w SPA pozwala zarówno na spokojny relaks jak i utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.

Goście mają do dyspozycji następujące atrakcje: basen z hydromasażem oraz kaskadą, saunę fińską, łaźnię parową oraz jacuzzi. Gości szukających aktywnej formy wypoczynku zapraszamy do skorzystania z salki fitness, która wyposażona jest w bieżnię, wiosła, atlas, orbitrek, steper, rowerek stacjonarny oraz platformę wibracyjną.

Na gości czeka również strefa relaksu, gdzie w ciszy i korzystając z aromaterapii wypocząć można na leżakach. Za dodatkową opłatą dostępny jest gabinet masażu z bardzo szeroką ofertą masaży i zabiegów pielęgnacyjnych oraz tuba solarna z platformą wibracyjną.

Dla gości Hotelu Diament Arsenal Palace kompleks SPA dostępny jest bezpłatnie, natomiast dla gości hotelu Hotelu Diament Bella Note za dodatkową opłatą.

Termy Cesarskie dostępne są również dla gości z zewnątrz.
Pobyt 1 godzinny - 20 zł
Pobyt 2 godzinny - 40 zł
Pobyt 3 godzinny - 50 zł

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferta Term Cesarskich została poszerzona o możliwość indywidualnego skomponowania pakietów tematycznych:

  • Wieczór Panieński w SPA,
  • Romantyczny pobyt we Dwoje,
  • Vouchery upominkowe dla pracowników,
  • Inne - m. in. Dzień Kobiet, Walentynki, urodzinowa niespodzianka.

Istnieje również możliwość wynajęcia obiektu dla zorganizowanych grup.

Godzinny otwarcia:
codziennie w godzinach 7:00 - 22:00

 

W dniach 13.08 -15.08.2016r. Termy Cesarskie będą otwarte w godzinach 9:00 - 21:00

 

Kontakt:
e-mail: termycesarskie@hotelediament.pl
tel.: +48 32 606 84 60

Serdecznie zapraszamy do naszego kompleksu SPA!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

NOWOŚĆ: Pakiet LimonkaPakietyCennikOpis zabiegów

Wieczór PanieńskiOferta dla FirmOferta dla Pracodawców

 

 

Honorujemy karty: MultiSport plus, mybenefit, OKSystem, FitProfit.

Działając zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach pragniemy poinformować, że na podstawie ostatniego badania przeprowadzonego przez akredytowane laboratorium CHŚPWiK sp z o.o., 19.07.2016, woda w basenie oraz jacuzzi spełnia wszystkie wymagane normy.