W naszym hotelu w Chorzowie działa Restauracja Bonaparte, która łączy trzy ogólnodostępne sale restauracyjne a la carte, w tym jedną z możliwością rezerwacji stolików. Wszystkie sale są ze sobą połączone, co pozwala zarówno na organizację kameralnych spotkań rodzinnych czy biznesowych, jak i bankietów, konferencji, przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych dla maksymalnej liczby 200 Gości.

W Restauracji Bonaparte Goście mogą zasmakować wyśmienitej kuchni śródziemnomorskiej jak i spróbować polskich i regionalnych specjałów. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów.

Do Restauracji Bonaparte przylega taras letni wraz z Tajemniczym Ogrodem. To jednocześnie osłonięte od wiatru i słonecznego żaru miejsce oferuje swoim Gościom prawdziwe zacisze w sercu Aglomeracji Śląskiej. Taras dostępny jest w sezonie późna wiosna - wczesna jesień.

MenuOferta weselna

Godziny otwarcia:
codziennie 12:00 - 22:00

Kontakt:
tel.: +48 32 606 84 40


Bar Wellington to nastrojowe miejsce mieszczące się w podziemiach hotelu, idealne dla koneserów dobrych trunków. Bar może pomieścić do 40 Gości. Do dyspozycji jest miniparkiet taneczny, bilard, darts oraz na specjalne życzenie Gości karaoke. Bar czynny jest od godziny 16:00.